!_DEAF_!

http://www.webgarden.cz

SAW V.

Saw 5: Teaser plakát

Série Saw nezadržitelně pokračuje tempem jeden film ročně, letos se do pastí zamotáme už popáté. Plakát vypadá slibně.Studio LionsGate vypustilo do světa první teaser plakát k SAW 5, který vůbec nevypadá špatně. Bohužel se obávám, že film, jehož režie se tentokrát ujal David Hackl, postupně snižující se laťku nepřekoná. Krvárna SAW 4, kterou jsem viděl nedávno, na mě velký dojem neudělala, i když na tempo výroby a pořadové číslo si série pořád drží solidní úroveň, to uznávám.

 

 

V pátém dílu se na scénu znovu vrátí Hoffman (Costas Mandylor), který je, jak se zdá, posledním z vykonavatelů Jigsawova odkazu. Když je ale jeho tajemství ohroženo, vydává se Hoffman do akce, aby uzavřel všechny otevřené ,,případy".

Saw 5: Megan Good - další sexy krček pod Jigsawovu "kudlu"

autor: Lukáš Pollák

SAW 5: Podívej se na sexy sestřičky a daruj krev

A navrch tu máme dvě zbrusu nové fotky.Po nedávném teaseru se nám SAW 5 znovu připomíná. Tentokrát dvěma fotkami, které bohužel nepřinášejí nic moc nového. Na té první je Costas Mandylor stojící nad modelem pasti (opičí dráha pro dětské hriště to asi nebude), na té druhé je Scott Patterson na kostýmní zkoušce... nebo že by to byla taky past?

 

 

Aspoň, že tu máme nový plakát k SAW BLOOD DRIVE, což je už od roku 2004 každoroční akce zaměřená na dobrovolné dárcovství krve. SAW ji na plakátech rafinovaně a pravidelně propaguje sexy sestřičkami, takže ani letos to není jinak. Mimochodem, jde o mimořádně úspěšnou akci - jen se podívejte, jak každoročně počet odebraných litrů (pint) stoupá.

 


autor: Lukáš Pollák

 

Novinky o SAW V

Známe obsazení i režiséra. Koho Jigsaw podrobí kruté zkoušce tentokrát?Práce na SAW V už jsou v plném proudu, to asi není žádné překvapení, stejně jako nikoho nepřekvapí, že se vrátí Tobin Bell jako Jigsaw. Tím ovšem zajímavé informace nekončí, protože do úspěšně rozjetého mlýnku na maso mají naskočit i další známé tváře, které už jednou Jigsawovým světem prošly - konkrétně Scott Patterson ze SAW IV a Costas Mandylor ze SAW IV a SAW III.

Režie se tentokrát ujme nováček David Hackl, scénář dali dohromady Patrick Melton (Feast, SAW IV) a Marcus Dunstan.

Natáčení začne 17. března, do kin se film dostane ještě na podzim tohoto roku.


autor: Lukáš Pollák

     

 
http://www.webgarden.cz